elegancja, styl, nowoczesność

Perhaeps – deep look factory jest marką stworzoną dla wszystkich, którzy cenią doskonały makijaż. Po Perhaeps chętnie sięgają makijażyści oraz kreatorki wizerunku. Zaprojektowane modele sztucznych rzęs Perhaeps kreują modern look, wyznaczając trendy w świecie makijażu.

Innowacyjny proces wytwarzania sztucznych rzęs Perhaeps umożliwił stworzenie rzęs naturalnych i lekkich. Dzięki temu Perhaeps zapewnia niczym nieskrępowaną kreatywność, pozwalając na osiąganie najlepszych efektów w makijażu. Zarówno kępki jak i paski sztucznych rzęs Perhaeps doskonale współgrają z ponadczasową klasyką w makijażu oczu, jak i pozwalają na tworzenie odważnych, awangardowych stylizacji..

Perhaeps – deep look factory gwarantuje profesjonalizm i komfort na każdym etapie użytkowania, od aplikacji sztucznych rzęs aż po ich usunięcie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i doskonałego kleju, sztuczne rzęsy Perhaeps idealnie dopasowują się do każdego kształtu oka, są wygodne w noszeniu oraz łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Rekomendowany klej do sztucznych rzęs w marce Perhaeps występuje w wersji bezbarwnej – jest niewidoczny i w czarnej – podkreśla efekty makijażu.

Produkty

RZĘSY

KĘPKI

KLEJE

Gdzie kupić?

Blog

3 proste sposoby na dobranie idealnego podkładu

Dobrze dobrany fluid to sekret promiennej cery. Warto pamiętać, że jest tłem dla makijażu oczu lub ust. W którym miejscu najlepiej sprawdzać odcień podkładu? Jakie tony są odpowiednie dla Twojego rodzaju cery? Przedstawiamy kilka porad, które pomogą Ci wybrać idealny fluid!

Jak dobrać idealny kolor szminki do typu urody?

Szminka to jeden z kosmetyków, które potrafią sprawić, że od razu zyskujemy na atrakcyjności. Należy jednak pamiętać, aby jej kolor harmonizował z typem naszej urody. Sprawdź, jaki odcień pomadki będzie pasował do Twojej karnacji, oczu i włosów.

Ultrakobiecy makijaż w stylu retro

Niektóre trendy w makijażu są ponadczasowe i pasują do kobiet o różnym typie urody. Moda panująca w ubiegłym wieku jest doskonałą inspiracją dla obecnych trendsetterów. Zastanawiasz się jak zrobić makijaż w stylu Marleny Dietrich lub Grety Garbo? Sprawdź nasze propozycje!