6 kosmetycznych gadżetów, które musisz mieć!

Nawet najprostszy gadżet kosmetyczny może znacząco ułatwić nam pielęgnację i makijaż. Producenci wciąż prześcigają się w pomysłach, a jak wiadomo kosmetyczna lista zakupów w przypadku kobiet może nie mieć końca. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!.

Szablon do kresek

Chyba każda z nas od czasu do czasu ma problem ze zrobieniem idealnej kreski na powiece. Jeżeli Wasze „jaskółki” nie wyglądają tak jak powinny, wypróbujcie specjalny szablon do kresek. W sklepach możecie spotkać szablony o różnych krawędziach, pozwalających na stworzenie różnorodnych linii. Są wykonane z silikonu, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać je w czystości.

Aplikator do sztucznych rzęs

Która z nas nie miała na oczach sztucznych rzęs? Już od wielu lat świecą triumfy w kosmetyczkach makijażystek. Aby aplikacja przebiegła bezproblemowo, warto zaopatrzyć się w specjalny aplikator (pęsetę) z wygiętą końcówką. Pozwala sprawnie chwycić sztuczne rzęsy i przymocować tuż przy linii naturalnych rzęs. To prawdziwy must have!

Kokony jedwabne. Złuszczające

Kokony jedwabne to nasze najnowsze odkrycie. Używa się ich do masażu i peelingu twarzy, pozostawiając skórę idealnie gładką i czystą. Mogą być również stosowane u osób z wrażliwą cerą. Wystarczy zamoczyć kokon na 5-10 minut w ciepłej wodzie, a następnie wykonać masaż twarzy. Są wielorazowe!

Silikonowe pędzle

Silikonowe pędzle powstały z myślą o dokładnym konturowaniu twarzy, jednak kobiety znalazły również inne zastosowanie. Silikonowa końcówka jest idealna do nakładania maseczek do twarzy. Oprócz wygody równie ważna jest higiena. Bardzo łatwo się je myje, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasz pędzel będzie zawsze idealnie czysty.

Pomadka w breloku

Dzięki temu funkcjonalnemu gadżetowi możemy mieć zarówno pomadkę do ust, jak i brelok. Można go przyczepić w dowolnym miejscu np. do kluczy lub torebki. Dzięki niemu nie będziemy musiały przeszukiwać całej torebki w poszukiwaniu zwykłej pomadki!

Myjka do pędzli

Myjki są bardzo popularne w świecie kosmetycznych gadżetów. Pozwalają na dokładnie i szybkie umycie włosia różnej wielkości. Specjalnie opracowana faktura świetnie spełnia swoją rolę!