Najgorętsze trendy makijażowe na karnawał i studniówkę 2018!

Najgorętsze trendy makijażowe na karnawał i studniówkę 2018! 

Jaki makijaż będzie modny w nowym sezonie? Sprawdziliśmy dla Was propozycje, które pojawiły się na światowych pokazach. Nie zabraknie mocno podkreślonego oka, bordowych szminek, brokatu oraz metalicznych odcieni. W tym roku będziemy błyszczeć!

Makijaż oczu typu spotlight

Tradycyjnie podkreślamy oko ciemnym cieniem po jego zewnętrznej stronie, a na sam środek powieki nakładamy jego jasny odpowiednik. Obecnie brzmi to nieco nudno. Podczas imprez karnawałowych musimy błyszczeć! W tym sezonie jasny cień zastępujemy  ultrapołyskiem. Najlepszym kosmetykiem do rozświetlania powiek będzie metaliczny cień nałożony na mokro. Dzięki błyszczącym barwom oczy wyglądają na dużo większe i przyciągną niejedno spojrzenie. Wykończeniem makijażu będą oczywiście sztuczne rzęsy – kępki lub na pasku. Zobaczcie jakie są rodzaje sztucznych rzęs Perhaeps na każdą okazję: http://www.perhaeps.pl/#produkty

Źródło: Instagram

Kreska w nowym wydaniu

Kreski na powiekach miały różne oblicza. W tym sezonie nie tylko pojawią się na powiekach, ale również w ich załamaniu. Nie muszą przybierać czarnej barwy. Szalenie modne są kreski bordowe, czerwone i niebieskie! Brzmi ekstrawagancko? Taki właśnie powinien być makijaż na karnawał 2018! Całość możesz dopełnić sztucznymi rzęsami Perhaeps. Klej do rzęs może być czarny lub bezbarwny, jeżeli zależy Ci na subtelnym efekcie. Pamiętaj by tak wykonanego makijażu nie uzupełniać już tuszem!

Źródło: wizaz.pl

Sztuczne rzęsy na każdą okazję

Makijaż na studniówkę lub karnawał musi charakteryzować się mocno podkreślonymi rzęsami. W tym celu idealne będą sztuczne rzęsy. W zależności od wybranego modelu możemy uzyskać delikatny, jak i wyrazisty efekt. Pamiętajcie, że „dobre”  doklejane rzęsy powinny charakteryzować się elastycznym paskiem, który zapewni  komfort noszenia. Kluczem do sukcesu jest również dobry klej do sztucznych rzęs. Dlaczego jest to takie ważne? Wysokiej jakości klej do rzęs sprawi, że przyklejane rzęsy będą na swoim miejscu przez całą imprezę. Nie możemy sobie pozwolić na żadne faux pas! Sztuczne rzęsy Ardell? Niekoniecznie. Zaskoczymy Was jakością sztucznych rzęs nowej marki Perhaeps. Skusicie się?

Źródło: Pinterest

Szminka nałożona palcami

Jeżeli nie lubisz używać konturówki i pędzelka, mamy świetną wiadomość. W tym sezonie króluje metoda nakładania pomadki za pomocą palca. Delikatne wklepywanie szminki sprawi, że usta będą wyglądać na pełniejsze i bardziej naturalne. W tym roku wybierzcie szminki w kolorze ciemnofioletowym lub bordowym. Mamy wyglądać jakbyśmy zjadły całe opakowanie jagód lub wiśni!

Źródło: Elle

Glitter strobbing, czyli konturowanie brokatem

Sam rozświetlacz to za mało, w tym sezonie stawiamy na niekonwencjonalny błysk. Brokatem podkreślcie policzki oraz łuk brwiowy. Dzięki temu makijaż będzie bardziej spójny. Pamiętajcie, że kolor brokatu musi pasować do Waszej karnacji. Jeżeli masz chłodny typ urody sięgnij po srebro. Do ciepłej karnacji pasują odcienie pomarańczy i różowe złoto.

Źródło: Instagram